SPOR MU? KARİYER Mİ?

SPOR MU? KARİYER Mİ?

ALYANS’DA HER İKİSİ …!

Sloganıyla açılan etüt merkezimiz sebebiyle KIŞ SPOR OKULUMUZA kayıtlar şimdiden yoğun bir taleple başladı. Etüt merkezimizdeki sınırlı kontenjan sebebiyle kadınızı ileri tarihlere bırakmamanızı önemle rica ederiz.

 

Çocuğunuzun Geleceği İçin Doğru Adımlar Atabiliyormusunuz?

 

Artık eğitim hayatınız boyunca devam etmeyi planladığınız dershaneler kalitesinde, onların imkânına ve olanaklarına sahip bir Spor Kulübünüz var.

 

Alt yapılardan yetişen ve başarılı olan genç sporcular, ilerleyen zaman diliminde okul ve spor arasında bir seçim yapmak zorunda bırakılmaktalar. Üniversiteye ve liselere hazırlık; kurs veya sınav maratonuna giren bu başarılı sporcuların ileride Türk sporuna sağlayacakları katkılar daha başlangıçta köreltilmektedir. Bunun bilincinde olan,   Alyans Spor Kulübünde, kulübün sporcusu olan ve formasını giyen gençlerin okul eğitimleri de desteklenmekte sporla beraber deneyimli eğitimciler tarafından okul programlarına destek olabilmesi için kulübün etüt merkezinde ücretsiz dersler verilmektedir.

 

Çocuğunuzu dershaneye veya anaokuluna göndermeden önce mutlaka bizi ziyaret edip başka velilerin ve öğrencilerimizin tecrübelerini öğreniniz.

 

 

Bu işin öneminin farkındayız

İşimizi Ciddiye Alıyoruz!

 

Unutmayın

Bu hizmet sizin için var, sizinle güçleniyor.

 

Boğazın rüzgârını arkasına alan ALYANS takımca başarılara koşmayı hedeflemektedir

 

2008-2009 Etüt Merkezi Haftalık Eğitim Programı